Amsterdam

Programma

Alle datums van de wedstrijden en het beker gebeuren staan nu hieronder op deze pagina. Het is een overzicht en denk ik dat het voor 80 procent zeker is, maar er kunnen toch wat datums veranderen. De reden is dat ik de datums van Sporthal Zuid pas in de laatste week van jullie binnen krijg, dus het is afwachten en ben dan ook blij dat ik met Danny heb besloten om de competitie op 20 september te laten starten. Ik heb dan meer de tijd om eventueel datums weer te veranderen en als dat rond is, dan kan ik de teams waarschuwen dat de datums definitief zijn. Dus even geduld en denken wij dat het voetbal een goede kans heeeft om weer te starten.

Toon alleen wedstrijden van team

DatumWedstrijdTijdPouleLocatie
AS Berlage — BoulevardboysPoule A
Royal HaskoningDHV — Venhoeven CSPoule B
Team V — StudioninedotsPoule A
De Toekomst - De Architecten CiePoule A
KUUB — KJ’15Poule A
2e helft competitie - NL Architects — Dynamo SpartakPoule B
Sporting Karsten — StudioruffdiamondsPoule B
OZ Architects — OTHPoule B
De Toekomst — AS BerlagePoule A
De Architekten Cie. — BoulevardboysPoule A
Venhoeven CS — Urban United XLPoule B
Studioninedots — KUUBPoule A
Team V - KJ'15Poule A
Sporting Karsten - Royal HaskoningDHVPoule B
Studioruffdiamonds — Dynamo SpartakPoule B
De Architekten Cie. — AS BerlagePoule A
OTH — NL ArchitectsPoule B
Royal HaskoningDHV — OZ ArchitectsPoule B
de Toekomst — BoulevardboysPoule A
Urban United XL — Sporting KarstenPoule B
Studioninedots — KJ’15Poule A
Venhoeven CS — Dynamo SpartakPoule B
Studioruffdiamonds — OTHPoule B
Team V — KUUBPoule A
OTH — Venhoeven CSPoule B
Urban United XL — Royal HaskoningDHVPoule B
OZ Architects — NL ArchitectsPoule B
KJ’15 — De Architekten Cie.Poule A
Studioninedots — AS BerlagePoule A
Sporting Karsten — Dynamo SpartakPoule B
Studioruffdiamonds — NL ArchitectsPoule B
Venhoeven CS — OTHPoule B
Team V — BoulevardboysPoule A
Urban United XL — OZ ArchitectsPoule B
KUUB — de ToekomstPoule A
Royal HaskoningDHV — Dynamo SpartakPoule B
Sporting Karsten — OTHPoule B
De Toekomst — StudioninedotsPoule A
KJ’15 — AS BerlagePoule A
Venhoeven CS — NL ArchitectsPoule B
Urban United XL — Dynamo SpartakPoule B
Studioruffdiamonds — OZ ArchitectsPoule B
Studioninedots — De Architekten Cie.Poule A
KUUB — BoulevardboysPoule A
Royal HaskoningDHV — OTHPoule B
Boulevardboys — StudioninedotsPoule A
Studioruffdiamonds — Urban United XLPoule B
Sporting Karsten — NL ArchitectsPoule B
Team V — De ToekomstPoule A
Venhoeven CS — OZ ArchitectsPoule B
KUUB — AS BerlagePoule A
OTH — Dynamo SpartakPoule B
KJ’15 — BoulevardboysPoule A
Royal HaskoningDHV — NL ArchitectsPoule B
Team V — De Architekten Cie.Poule A
Urban United XL — Venhoeven CSPoule B
Sporting Karsten - OZ ArchitectsPoule B
Studioninedots — de ToekomstPoule A
Studioruffdiamonds — Venhoeven CSPoule B
KJ’15 — StudioninedotsPoule A
Team V — AS BerlagePoule A
Urban United XL — OTHPoule B
KUUB — De Architekten Cie.Poule A
Dynamo Spartak — Sporting KarstenPoule B
KJ’15 — de ToekomstPoule A
Studioruffdiamonds — Royal HaskoningDHVPoule B
Venhoeven CS — Sporting KarstenPoule B
OZ Architects — Dynamo SpartakPoule B
Studioninedots — BoulevardboysPoule A
Urban United XL — NL ArchitectsPoule B
Studioruffdiamonds — Sporting KarstenPoule B
Boulevardboys — De Architecten CiePoule A
Venhoeven CS — Royal HaskoningDHVPoule B
Kampioenen wedstrijd - Winnaar voor de super finale Kampioen A - BKampioenswedstrijd
Beker 1e voorronde - AS Berlage - Dynamo SpartakBekertoernooi
Beker 2e voorronde - Boulevardboys - NL ArchitectsBekertoernooi
Beker 3e voorronde - De Architecten Cie - OTHBekertoernooi
Beker 4e voorronde - De Toekomst - OZ ArchitectsBekertoernooi
Beker 5e voorronde - KJ'15 - Royal HaskoningDHVBekertoernooi
Beker 6e voorronde - KUUB - StudioruffdiamondsBekertoernooi
Beker 7e voorronde - Studioninedots - Sporting KarstenBekertoernooi
Beker 8e voorronde - Team V - Urban United XL
Beker 9e voorronde - Venhoeven CS - verliezer 1e wedstrijdBeker voorronde
Beker 8e finale winnaar voorronde wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
Beker 8e finale - winnaar voorronde wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
Beker 8e finale - winnaar voorronde wedstrijd 5 - 6Bekertoernooi
Beker 8e finale - winnaar voorronde wedstrijd 7 - 8Bekertoernooi
Beker 8e finale - winnaar voorronde wedstrijd 9 - beste verliezer 1Bekertoernooi
Beker 8e finale - voorronde beste verliezer 2 - 3Bekertoernooi
Beker 8e finale - voorronde beste verliezer 4 - 5Bekertoernooi
Beker 8e finale - voorronde beste verliezer 6 - 7Bekertoernooi
Beker 1e kwartfinale - winnaar 8e finale wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
Beker 2e Kwartfinale - winnaar 8e Finale wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
Beker 3e kwartfinale - winnaar 8e finale wedstrijd 5 - 6Bekertoernooi
Beker 4e kwartfinale - winnaar 8e finale wedstrijd 7 - 8Bekertoernooi
Halve finale - winnaar kwartfinale - wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
Halve finale - winnaar kwartfinale - wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
Beker finale - winnaar halve finale - wedstrijd 1 - 2Finale bekerwedstrijden
Super finale - winnaar kampioenen wedstrijd - winnaar beker finaleSuperfinale