Amsterdam

Programma

Toon alleen wedstrijden van team

DatumWedstrijdTijdPouleLocatie
NL Architects - Rijnboutt FCPoule B
Dynamo Spartak - Sporting KarstenPoule B
Boulevardboys - KJ'15Poule A
OTH - Urban United XLPoule B
De Toekomst - KUUBPoule A
Dynamo Spartak - Rijnboutt FCPoule B
NL Architects - Sporting KarstenPoule B
OTH - OZ ArchitectsPoule B
Royal HaskoningDHV - StudioninedotsPoule A
De Architecten Cie - MVSA ArchitectsPoule A
KJ'15 - StudioninedotsPoule A
Rijnboutt FC - Sporting KarstenPoule B
KUUB - Royal HaskoningDHVPoule A
Dynamo Spartak - Urban United XLPoule B
XXX - XXXPoule A
XXX - XXXPoule A
XXX - XXXPoule A
De Toekomst - De Architecten CiePoule A
OTH - NL ArchitectsPoule B
Team V - Sporting KarstenPoule B
Venhoeven CS - Urban United XLPoule B
NL Architects - Dynamo SpartakPoule B
KUUB - KJ'15Poule A
Royal HaskoningDHV - MVSA ArchitectsPoule A
Urban United XL - NL ArchitectsPoule B
KJ'15 - De ToekomstPoule A
Rijnboutt FC - OZ ArchitectsPoule B
Venhoeven CS - Dynamo SpartakPoule B
De Architecten Cie - BoulevardboysPoule A
Rijnboutt FC - OTHPoule B
Sporting Karsten - OZ ArchitectsPoule B
Venhoeven CS - Sporting KarstenPoule B
Studioninedots - De Architecten CiePoule A
MVSA Architects - KUUBPoule A
Sporting Karsten - OTHPoule B
OZ Architects - NL ArchitectsPoule B
De Toekomst - BoulevardboysPoule A
Team V - Rijnboutt FCPoule B
Royal HaskoningDHV - De Architecten CiePoule A
Team V - Dynamo SpartakPoule B
MVSA Architects - KJ'15Poule A
Venhoeven CS - Rijnboutt FCPoule B
Urban United XL - OZ ArchitectsPoule B
OTH - Dynamo SpartakPoule B
Urban United XL - Rijnboutt FCPoule B
Venhoeven CS - OTHPoule B
Royal HaskoningDHV - BoulevardboysPoule A
KUUB - De Architecten CiePoule A
OZ Architects - Dynamo SpartakPoule B
Studioninedots — BoulevardboysPoule A
Urban United XL -Sporting KarstenPoule B
Team V - OTHPoule B
Venhoeven CS - NL ArchitectsPoule B
MVSA Architects - De ToekomstPoule A
KUUB - BoulevardboysPoule A
Sporting Karsten - Dynamo SpartakPoule B
Royal HaskoningDHV - De ToekomstPoule A
Urban United XL - OTHPoule B
Team V - OZ ArchitectsPoule B
Studioninedots - De ToekomstPoule A
Rijnboutt FC - NL ArchitectsPoule B
Sporting Karsten - NL ArchitectsPoule B
Royal HaskoningDHV - KUUBPoule A
Rijnboutt FC - Dynamo SpartakPoule B
KJ’15 — De Architecten Cie.Poule A
KJ'15 - BoulevardboysPoule A
Venhoeven CS - OZ ArchitectsPoule B
Urban United XL - Team VPoule B
Studioninedots - MVSA ArchitectsPoule A
KUUB - De ToekomstPoule A
Studioninedots - Royal HaskoningDHVPoule A
OZ Architects - OTHPoule B
MVSA Architects - De Architecten CiePoule A
Studioninedots - KJ'15Poule A
Venhoeven CS - Team VPoule B
KAMPIOEN POULE A - KAMPIOEN POULE BKampioenswedstrijd
Sporting Karsten - Rijnboutt FCPoule B
Urban United XL - Dynamo SpartakPoule B
MVSA Architects - BoulevardboysPoule A
Studioninedots - KUUBPoule A
Team V - NL ArchitectsPoule B
Royal HaskoningDHV - KJ'15Poule A
Voorronde: A1 - B 2Bekertoernooi
Voorronde: A 3 - B 3Bekertoernooi
Voorronde: B 1 - A 2Bekertoernooi
Voorronde: A 4 - B 4Bekertoernooi
Voorronde: A5 - B5Bekertoernooi
Voorronde: A 6 - B 6Bekertoernooi
Voorronde: A 7 - B 7Bekertoernooi
Voorronde: A 8 - B 8Bekertoernooi
Voorronde B 9 - Verliezer 3Bekertoernooi
8e Finale winnaar wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
8e Finale winnaar wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
8e finale: Winnaar wedstrijd 5 - 6Bekertoernooi
8e Finale winnaar wedstrijd 7 - 8Bekertoernooi
8e finale: Beste verliezer 1 - 2Bekertoernooi
8e finale: Beste verliezer 3 - 4Bekertoernooi
8e finale Beste verliezer 5 - 6Bekertoernooi
8e finale: Beste verliezer 7 - 8Bekertoernooi
Kwartfinale: Winnaar wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
Kwartfinale: Winnaar wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
Kwartfinale: Winnaar wedstrijd 5 - 6Bekertoernooi
Kwartfinale: Winnaar wedstrijd 7 - 8Bekertoernooi
Halve finale: Winnaar wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
Halve finale: Winnaar wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
BEKERFINALE: Winnaar wedstrijd 1-2Bekertoernooi
SUPERFINALE: Winnaar Beker - Winnaar Kampioenen wedstrijd A - BBekertoernooi