Amsterdam

Programma

Alle datums van de wedstrijden en het beker gebeuren staan nu hieronder op deze pagina. Het is een overzicht en denk ik dat het voor 80 procent zeker is, maar er kunnen toch wat datums veranderen. De reden is dat ik de datums van Sporthal Zuid pas in de laatste week van jullie binnen krijg, dus het is afwachten en ben dan ook blij dat ik met Danny heb besloten om de competitie op 20 september te laten starten. Ik heb dan meer de tijd om eventueel datums weer te veranderen en als dat rond is, dan kan ik de teams waarschuwen dat de datums definitief zijn. Dus even geduld en denken wij dat het voetbal een goede kans heeeft om weer te starten.

Toon alleen wedstrijden van team

DatumWedstrijdTijdPouleLocatie
AS Berlage - BoulevardboysPoule A
De Architecten Cie - De ToekomstPoule A
Dynamo Spartak - NL ArchitectsPoule B
Mollink Soeters PPHP - OTHPoule B
KJ'15 - KUUBPoule A
OZ Architects - Sporting KarstenPoule B
Team V - Urban United XLPoule B
Dynamo Spartak - Venhoeven CSPoule B
MVSA Architects - Royal HaskoningDHVPoule A
AS Berlage - StudioninedotsPoule A
NL Architects - Mollink Soeters PPHPPoule B
Boulevardboys - De Architecten CiePoule A
De Toekomst - KJ'15Poule A
AS Berlage - Royal HaskoningDHVPoule A
KUUB - MVSA ArchitectsPoule A
Sporting Karsten - Team VPoule B
Dynamo Spartak - Urban United XLPoule B
OTH - OZ ArchitectsPoule B
Mollink Soeters PPHO - Venhoeven CSPoule B
De Architecten Cie - StudioninedotsPoule A
OZ Architects - Team VPoule B
Boulevardboys - De ToekomstPoule A
NL Architects - OTHPoule B
KJ'15 - MVSA ArchitectsPoule A
AS Berlage - KUUBPoule A
Dynamo Spartak - Sporting KarstenPoule B
De Architecten Cie - Royal HaskoningDHVPoule A
Mollink Soeters PPHP - Urban United XLPoule B
Boulevardboys - StudioninedotsPoule A
De Toekomst - MVSA ArchitectsPoule A
NL Architects - Venhoeven CSPoule B
OTH - Team VPoule B
AS Berlage - KJ'15Poule A
Mollink Soeters PPHP - Sporting KarstenPoule B
De Architecten Cie - KUUBPoule A
NL Architects - Urban United XLPoule B
Boulevardboys - Royal HaskoningDHVPoule A
Dynamo Spartak - OZ ArchitectsPoule B
De Toekomst - StudioninedotsPoule A
OTH - Venhoeven CSPoule B
Boulevardboys - KUUBPoule A
De Architecten Cie - KJ'15Poule A
Dynamo Spartak - Team VPoule B
Mollink Soeters PPHP - OZ ArchitectsPoule B
AS Berlage - MVSA ArchitectsPoule A
NL Architects - Sporting KarstenPoule B
De Toekomst - Royal HaskoningDHVPoule A
OTH - Urban United XLPoule B
Dynamo Spartak - Mollink Soeters PPHPPoule B
Team V - Venhoeven CSPoule B
AS Berlage - De Architecten CiePoule A
MVSA Architects - StudioninedotsPoule A
Boulevardboys - KJ'15Poule A
OTH - Sporting KarstenPoule B
De Toekomst - KUUBPoule A
Royal HaskoningDHV - StudioninedotsPoule A
De Architecten Cie - MVSA ArchitectsPoule A
Urban United XL - Venhoeven CSPoule B
NL Architects - OZ ArchitectsPoule B
Mollink Soeters PPHP - Team VPoule B
Dynamo Spartak - OTHPoule B
AS Berlage - De ToekomstPoule A
KJ'15 - StudioninedotsPoule A
OZ Architects - Venhoeven CSPoule B
KUUB - StudioninedotsPoule A
Sporting Karsten - Urban United XLPoule B
KJ'15 - Royal HaskoningDHVPoule A
NL Architects - Team VPoule B
Boulevardboys - MVSA ArchitectsPoule A
Sporting Karsten - Venhoeven CSPoule B
KUUB - Royal HaskoningDHVPoule A
OZ Architects - Urban United XLPoule B
2e helft competitie - Boulevardboys - AS BerlagePoule A
2e helft competitie - NL Architects - Dynamo SpartakPoule B
De Toekomst - De Architecten CiePoule A
KUUB - KJ'15Poule A
OTH - Mollink Soeters PPHPPoule B
Sporting Karsten - OZ ArchitectsPoule B
Royal HaskoningDHV - MVSA ArchitectsPoule A
Urban United XL - Team VPoule B
Studioninedots - AS BerlagePoule A
Venhoeven CS - Dynamo SpartakPoule B
De Architecten Cie - BoulevardboysPoule A
KJ'15 - De ToekomstPoule A
Mollink Soeters PPHP - NL ArchitectsPoule B
OZ Architects - OTHPoule B
MVSA Architects - KUUBPoule A
Team V - Sporting KarstenPoule B
Royal HaskoningDHV - AS BerlagePoule A
Urban United XL - Dynamo SpartakPoule B
Studioninedots - De Architecten CiePoule A
Venhoeven CS - Mollink Soeters PPHPPoule B
De Toekomst - BoulevardboysPoule A
OTH - NL ArchitectsPoule B
KJ'15 - MVSA ArchitectsPoule A
KUUB - AS BerlagePoule A
Team V - OZ ArchitectsPoule B
Sporting Karsten - Dynamo SpartakPoule B
Royal HaskoningDHV - De Architecten CiePoule A
Urban United XL - Mollink SoetersPPHPPoule B
Studioninedots — BoulevardboysPoule A
Venhoeven CS - NL ArchitectsPoule B
KUUB - De Architecten CiePoule A
Team V - OTHPoule B
KJ'15 - AS BerlagePoule A
OZ Architects - Dynamo SpartakPoule B
MVSA Architects - De ToekomstPoule A
Sporting Karsten - Mollink Soeters PPHPPoule B
Royal HaskoningDHV - BoulevardboysPoule A
Urban United XL - NL ArchitectsPoule B
Venhoeven CS - OTHPoule B
Studioninedots - De ToekomstPoule A
MVSA Architects -AS BerlagePoule A
Team V - Dynamo SpartakPoule B
KJ’15 — De Architecten Cie.Poule A
Urban United XL - OTHPoule B
KUUB - BoulevardboysPoule A
Sporting Karsten - NL ArchitectsPoule B
Royal HaskoningDHV - De ToekomstPoule A
Studioninedots - MVSA ArchitectsPoule A
OZ Architects - Mollink Soeters PPHPPoule B
Venhoeven CS - Team VPoule B
De Architecten Cie - AS BerlagePoule A
Mollink Soeters PPHP - Dynamo SpartakPoule B
KJ'15 - BoulevardboysPoule A
Studioninedots - Royal HaskoningDHVPoule A
KUUB - De ToekomstPoule A
Sporting Karsten - OTHPoule B
Venhoeven CS - Urban United XLPoule B
De Toekomst - AS BerlagePoule A
MVSA Architects - De Architecten CiePoule A
Team V - Mollink Soeters PPHPPoule B
OZ Architects - NL ArchitectsPoule B
OTH - Dynamo SpartakPoule B
Studioninedots - KJ'15Poule A
Venhoeven CS - OZ ArchitectsPoule B
Royal HaskoningDHV - KUUBPoule A
Urban United XL -Sporting KarstenPoule B
MVSA Architects - BoulevardboysPoule A
Team V - NL ArchitectsPoule B
Studioninedots - KUUBPoule A
Venhoeven CS - Sporting KarstenPoule B
Urban United XL - OZ ArchitectsPoule B
Royal HaskoningDHV - KJ'15Poule A
Winnaar voor de super finale kampioen A - BKampioenswedstrijd
Beker voorronde - A1 - B2Bekertoernooi
Beker voorronde - B1 - A2Bekertoernooi
Beker voorronde - A3 - B3Bekertoernooi
Beker voorronde - A4 - B4
Beker Voorronde - A5 - B5Bekertoernooi
Beker voorronde A6 - B6Bekertoernooi
Beker voorronde - A7 - B7Bekertoernooi
Beker voorronde - A8 - B8Bekertoernooi
Beker voorronde - A9 - B9Bekertoernooi
8e Finale - Winnaar wedstrijd - 1 - 2Bekertoernooi
8e Finale - Winnaar wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
8e Finale - Winnaar wedstrijd - 5 - 6Bekertoernooi
8e Finale - Winnaar wedstrijd - 7 - 8Bekertoernooi
8e Finale - Winnaar wedstrijd 9 - Beste verliezer 1Bekertoernooi
8e Finale - Beste verliezer - 2 - 3Bekertoernooi
8e Finale beste verliezer 3 - 4Bekertoernooi
8e Finale - Beste verliezer - 6 - 7Bekertoernooi
Kwartfinale - Winnaar wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
Kwartfinale - Winnaar wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
Kwartfinale - Winnaar wedstrijd 5-6Bekertoernooi
Kwartfinale - Winnaar wedstrijd 7 - 8Bekertoernooi
Halve Finale Winnaar wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
Halve Finale - Winnaar wedstrijd 3 - 4Bekertoernooi
Bekerfinale winnaar halve finale wedstrijd 1 - 2Bekertoernooi
Super finale - Winnaar beker - Winnaar kampioenen wedstrijdBekertoernooi